kwiecień 2013

W taki sposób zapewnisz ciepło!

Ocieplanie domu od zewnątrz to standard, ale co zrobić, gdy mieszkasz w kamienicy pod opieką konserwatora zabytków lub w bloku, gdzie wspólnota nie planuje termomodernizacji?…